פתיחת תלתלים ~ החלקות שיער ~ A-Y Hair Design

פתיחת תלתלים

פתיחת תלתלים

פתיחת תלתלים

פתיחת תלתלים היא טיפול המכוון להוריד את רמת הכיווץ של התלתלים בשיער.
ניתן לבצע פתיחת תלתלים קלה שתשאיר אותך עם שיער גלי או עם תלתלים רכים וגדולים, וניתן להביא את השיער למצב ישר, חלק וללא שום תלתלים.

יש שתי רמות של פתיחת תלתלים:

פתיחת תלתלים קלה

אם את אוהבת את השיער שלך מתולתל אך רוצה שהתלתלים יהיו פחות מכוונים, פחות סגורים, פתיחת תלתלים קלה היא הפתרון בשבילך.
אחרי פתיחת תלתלים קלה לא תצטרכי להיאבק עם השיער ולהוסיף כמויות גדולות של קרם עיצוב כדי להשתלט על התלתלים. הם יהיו הרבה יותר נוחים לסידור ועיצוב.

פתיחת תלתלים מלאה

אם את פשוט רוצה להיפטר מהתלתלים. אם את חולמת על שיער גולש ונופל – זה הפתרון בשבילך.
פתיחת תלתלים מלאה גורמת לתלתלים להיפתח לגמרי ומאפשרת ליצור את מראה השיער עליו את חולמת, בדרגות שונות של תלתול, בגלים ואפילו חלק.

מתי מומלץ לעשות פתיחת תלתלים?

אם השיער שלך מקורזל, מתולתל, וקשה לך להתמודד איתו. אם את משקיעה זמן ומאמץ יומיומיים על מנת להשתלט על הנפח בשיער ולהרגיע את התלתלים הקופצים – כדאי לך לפנות ולקבל ייעוץ לקראת טיפול פתיחת תלתלים.

מתי אסור לעשות פתיחת תלתלים?

שיער שרוף, פגוע ופגום מאוד, שיער יבש מאוד וחסר חיים, שיער מובהר או שעבר טיפולים כימיים חריפים מיוחד, שיער דק מאוד שברירי ועדין במיוחד – כל אלה מחייבים התייחסות מיוחדת כשמדובר בפתיחת תלתלים.

פתיחת תלתלים מחירים

המחיר של טיפול לפתיחת תלתלים קשור ישירות לאורך השיער. ככל שהשיער ארוך יותר כך תידרש עבודה רבה יותר, וכמות חומרים פעילים גדולה יותר. לפיכך כשהשיער ארוך יותר המחיר גבוה יותר.
יחד עם זאת, לא כדאי להתפתות למחירים זולים מדי בנושא זה. טיפול חובבני לפתיחת תלתלים עלו להשאיר אותך עם שיער הרוס וחסר חיים שכל מה שניתן יהיה לעשות איתו זה – לגזור ולקצר אותו.

פתיחת תלתלים המלצות

המלצות הן הדרך הנכונה למצוא מעצב שיער שניתן להפקיד בידיו את התלתלים שלך ולהיות רגועה בידיעה שהתוצאה תהיה כמו שאת רוצה. בררי עם נשים סביבך שעברו פתיחת תלתלים, קבלי המלצות וחוות דעת של אלה שכבר עשו את הטיפול, במיוחד של אלה שנהנות מהתוצאות.

כשמדובר בטיפול לפתיחת תלתלים – שהוא טיפול כימי מורכב, שדורש מיומנות ידע מקצועי וניסיון רחב, כדאי להתקשר ולהגיע לפגישת ייעוץ אצלנו ב AY Hair Design.
אסף סיבוני ויחיאל שושן המומחים לטיפולי פתיחת תלתלים והחלקות שיער – הבחירה הנכונה שתבטיח לך את התוצאה אליה את שואפת.

התקשרי וקבעי לעצמך פגישה עוד היום.